Stiil ja kujundus on veebileht, mis pakub stiliseerimis- ja kujundamisalast inspiratsiooni, õppematerjale ja koolitusi loomingulistele inimestele.

Võta appi minu poolt ette valmistatud abivahendid – mis on kõik veebis kiirelt kättesaadavad.

Tööta oma veebilehe stiilseks loomise nimel, kujunda oma brändile kaunis visuaalne identiteet ning loo omale harmooniline portfoolio ja toodete esitlus.

56090320 victoria@stiiljakujundus.ee
Domeeni registreerimine ja WordPressiga sidumine video

Video: Domeeni registreerimine ja WordPressiga sidumine

Domeeni registreerimine ehk oma uuele veebilehele url aadressi ostmine on üsna lihtne ja kiire tegevus. Kuidas osta ja registreerida domeen?

Ma salvestasin terve protsessi selle kohta, et kuidas teha veebilehte, et sul oleks mugav see läbi vaadata ja kasvõi samm-sammult järgi teha.

Valisin ostukohaks zone.ee, kuna olen alati oma domeenid neilt ostnud ning alati väga hea klienditeeninduse osaks saanud. Meil puudub sponsoreeritud koostöö, on vaid head kogemused.

Panen üles video, mis on otse salvestusest ja mingeid töötlemisi ma teinud ei ole. Usun, et selle “toores” olemus toimib samuti hästi. Laadin kõik siinsed videod üles ka vastloodud Stiil ja Kujundus YouTube kanalile.

Domeeni ost ja registreerimine ning majutuse tellimine: zone.ee

  1. Registreerin end uue kasutajana Zone keskkonnas.

2. Valin välja ja ostan domeeni.

3. Tellin veebimajutuse.

4. Allkirjastan lepingu ja maksan domeeni ja esimese kuu veebiserveri teenuse eest.

Serveri haldamine

Siit edasi tuli tellida veebiserver, kuhu oma koduleht majutada. Tegin seda samas keskkonnas ning vajalikud sammud näed ära siit videost:

  1. Loon omale e-maili aadressi. Saan neid luua mitu, samuti saan suurendada e-posti mahtu. Samuti on võimalik sisse tulev e-post suunata mõnele teisele e-maili aadressile või lasta sinna saata koopia.

2. Liigun edasi rakenduste alla, kus valin välja WordPressi logo ning sellele klikkides jõuan valikuni, millise domeeniga soovin WordPressi siduda. Kuna minu domeen on täiesti uus, on kõik sammud kiired ja lihtsad.

Kui sul peaks olema mitu domeeni ja mõni neid toimivad veebilehtedena, siis ole ettevaatlik ja ära sellele uuesti samas kohas WordPressi paigalda – kaotad kõik olemasoleva.

WordPressi uue kujunduse laadimine

Kuidas teha WordPressiga kodulehte?

Viimaseks sammuks jäi oodata ära e-kiri, mis teavitas mind mu WordPressi rakenduse õnnestumisest ning kust leidsin lingi oma uue veebilehe administreerimislehele, kasutajanime ja parooli.

Sinu adminnikonto lingiks on alati su veebiaadress + /wp-admin

  1. Et oma veebilehele välimus/kujundus anda, tuleb sul installeerida üks teema. Võid valida midagi WordPressi enda valikust, seal leidub nii tasuta kui tasulisi variante.

2. Mina laadisin üle oma Themify Ultra teema, mille alles hiljuti suure allahindlusega ostsin. Kuidas veebilehe kujundust osta? Siin on sellekohane videojuhend:

Koleda veebilehe uus kujundus.

3. Näitan edasipidistes postitustes, kuidas ma oma Ultra teemat kohandan ning kuidas luua menüüd, postitusi ja tooteid müügiks.

Sorry, the comment form is closed at this time.