Stiil ja kujundus on veebileht, mis pakub stiliseerimis- ja kujundamisalast inspiratsiooni, õppematerjale ja koolitusi loomingulistele inimestele.

Võta appi minu poolt ette valmistatud abivahendid – mis on kõik veebis kiirelt kättesaadavad.

Tööta oma veebilehe stiilseks loomise nimel, kujunda oma brändile kaunis visuaalne identiteet ning loo omale harmooniline portfoolio ja toodete esitlus.

56090320 victoria@stiiljakujundus.ee
Abiallikad veebitööks ja turunduseks kodukontor veebitööks ja turunduseks

Abivahendid veebitööks ja turunduseks

Abivahendid veebitööks ja turunduseks – terve veeb on täis kõikvõimalikku platvorme ja tööriistu, mis meie igapäevast veebitööd lihtsustavad. Kuid mida ikkagi vaja on ja mida mitte? Kuidas valida sobivaimaid allikaid kujundustööks ning kus seda kujundustööd läbi viia? Kust saada inspiratsiooni?

Siit nimekirjast leiad platvormid, mida ma olen aastaid kasutanud, lisaks mõned kohad, mida ma kavatsen peatselt kasutusele võtta tänu suurepärastele kirjeldustele teiste kasutajate poolt.

Vaata, mis sulle sobib!

Abivahendid loometööks ja -müügiks

Creative Market pakub sulle absoluutselt kõike, mida vajad oma kujundustööde jaoks – fonte, ikoone, mustreid, illustratsioone, valmis e-raamatute vorme, brändikaarte – mis iganes! Registreeru kohe ja avasta võimalusi!

See keskkond on minu jaoks olnud lahutamatu kaaslane juba aastaid.

Iganädalased tasuta kujunduslahendused vabaks kasutamiseks:

Canva aitab sul oma kujundustöid kiirelt ja kergelt läbi viia. Vaata vaid, et nende shabloonidesse liialt kinni ei jää ja oma fantaasia maksma paned!

Fiverr on koht, kust saad abi siis, kui endal oskused puudu jäävad ning on vaja kiirelt ja odavalt töö tehtud saada. Vaata pakkujatele antud hinnanguid ja tee oma valik!

Epidemic Sound pakub tohutus valikus muusikat, mida saad oma videotöötluses kasutada.

Epidemic sound muusika kataloog veebis
Epidemic sound muusika kataloog veebis

Fotod

Unsplash on tasuta fotopank, kust leiad suurel hulgal kõrge kvaliteediga fotosid, mida võid vabalt kasutada nii ettevõtluses kui privaatselt. See on minu lemmik fotoallikas.

Mastinlabs Lightroom presetid on parimad, mida olen seni veebiavarustes näinud ja proovinud. Kui sul on eesmärgiks oma piltidele ühtne ilme anda ja seda eriti naturaalsel moel, siis saad sa abi siit. 

Loo oma veebikursused

Thinkific keskkond on ideaalne siis, kui sa soovid ka ise veebikursuseid või liikmeslehte pakkuda, siis on siinne keskkond ka täiesti algaja jaoks ideaalne. Saad alustada täiesti tasuta ning vajaduste kasvades makstavate pakettidega liituda. Lihtne tervet keskkonda eestikeelseks muuta, kui sul see soov on.

Kajabi on samuti plavorm veebikursuste loomiseks ja avaldamiseks. Lihtne kasutada, suurepäraste juhenditega. Eeliseks on siin hästi väljaehitatud süsteemid valmis kursuse turundamiseks. Samuti on siin vormid maandumislehtedele, e-mailinduse süsteem, isegi veebilehe loomise võimalus – võimaldades kõiki neid elemente omavahel sujuvalt ühendada. Mitu asja ühes kohas aitab kokku hoida raha ja energiat erinevate platvormide vahel pendeldamise asemel.

Kajabi veebikursuste platvorm
Kajabi veebikursuste platvorm

Oskused loometööks ja selle müügiks

Uudis – minupoolne täiesti uus kursus, mis aitab loomeinimesel paika saada kogu hädavajaliku oskustebaasi omaenda loometöö müügi ja turundamise jaoks.

Creative Live pakub sulle hulganisti videokursuseid: kujundus, fotograafia, värvid, kunst, turundus jpm. Lisaks on ööpäevaringselt võimalik vaadata erinevaid kursuseid täiesti tasuta. Vaata järgi!

Conversion XL just õige koht õppimiseks, kui sa oled väga-väga huvitatud tõsise turundustöö ette võtmisest või brändi ehitamise õppimisest. Maailmatasemel õpe kodumaise mehe poolt looduna. Telli omale proovimiseks nende lehelt tasuta, suurepäraseid juhendeid täis kursuseid menüüst Resources nupu alt.

Veebikujundused ja -lahendused

Themify annab sulle ligipääsu suurele hulgale veebilehe kujundustele, mis sa oma vajaduste järgi ümber saad hakata tegema, või tellid selleks abi. Hinnad on soodsad ja materjal on kvaliteetne.

Elegant Themes pakub priofessionaalseid veebilehe valmiskujundusi, mis aitavad sul luua kena WordPress kodulehe, portfoolio, blogi või e-poe. 

Squarespace on veebilehe ehitamiseks mõeldud platvorm sulle, kes sa WordPressi ei eelista. Siin on stiilipuhtus ja kvaliteet ning siia sobivaid kvaliteetseid kujundusi pakutakse palju.

Zone on koht, kust saad omale soetada sulle sobivaima domeeninime ning majutada oma veebilehte, blogi, poodi. Olen ZOne'i klient olnud juba kümme aastat ning saan nende professionaalsuse ja klienditeeninduse kohta vaid kiidusõnu öelda. Alaku siit sinu teekond su uue ja vinge projekti elluviimisel!

Shopify pakub sulle võimalust avada oma veebipood kiirelt ja valutult. Siin on erinevad võimalused kuumakseteks ning platvorm hoolitseb selle eest, et su pood toimiks kenasti, maksete süsteem oleks paigas ning sul on valida rea kujunduste vahel

ShopRoller on kodumaine variant valmisloodud veebipoe jaoks. Siin on sul lihtsam integreerida pangalinke ning platvorm on eestikeelne, mis teeb selle just kodumaise turu jaoks eriti sobivaks.

Turundusvahendid

ConvertKit on samuti uudiskirjaplatvorm, kuid see on loodud spetsiaalselt loomeinimestele. Tunnistan, et ma ei ole seda ise veel kasutanud, kuid kavatsen seda lähiajal teha, kuna kuulen sellest vaid head. Veebilehega tutvumisel märkasin selle platvormi juures palju hüvesid, näiteks loomeinimese loogikale vastavust 😊 Vajuta pildile ja vaata lähemalt:

Bonjoro

Bonjoro on vahva ning samas ka väga efektiivne vahend, millega saad saata täiesti isiklikke videotervitusi oma (uutele) klientidele, toetajatele, headele koostööpartneritele. Selle kasutamine tekitab lausa sõltuvust oma laheduses, ning kes klientidest ei rõõmustaks, kui näeb, et tema jaoks on ettevõte võtnud aega spetsiaalse video salvestamiseks. Vaata järgi ja veel parem, proovi järgi! Ma palusin neil terve rakendus eestikeelseks ka tõlkida ja sain vastuseks, et nad hakkavad sellega kohe tegelema, keeled on nende suur prioriteet ning nad loodavad, et aitan neid tõlgete kontrollimisel. Teen seda hea meelega 🙂

Inspiratsiooni

Hoia end trendidega kursis ja jälgi, mis toimub üle maailma. Leia inspiratsiooni omaenda stiili leidmiseks, korja kokku põnevaid lahendusi, mida saad ka ise, oma käekirjaga kasutusse võtta.

awwwards

dribbble

behance

Müügikohti sinu loomingule

Erinevate loometööde müügikohti leidub samuti väga palju, mina toon esile:

Creative Market - müü oma digitooteid

Fiverr  - müü oma digiteenuseid

Etsy - suurim loometöö kaubamaja maailmas

Amazon handmade - müü siin oma käsitööd ja disaini

Sellfy - koht, kus on lihtne müüa e-raamatuid

Sorry, the comment form is closed at this time.