Stiil ja kujundus on veebileht, mis pakub stiliseerimis- ja kujundamisalast inspiratsiooni, õppematerjale ja koolitusi loomingulistele inimestele.

Võta appi minu poolt ette valmistatud abivahendid – mis on kõik veebis kiirelt kättesaadavad.

Tööta oma veebilehe stiilseks loomise nimel, kujunda oma brändile kaunis visuaalne identiteet ning loo omale harmooniline portfoolio ja toodete esitlus.

56090320 victoria@stiiljakujundus.ee

E-raamat “Stiil ja kujundus”

9.90

Koheselt allalaaditav

PDF, maastikuformaat, kalendristiil
133 lk, värviline, printimiseks sobiv

Kirjeldus

Kirjeldus

Raamat “Stiil ja kujundus” on mõeldud inimesele, kes tegeleb jooksvalt suuremate ja väiksemate kujunduprojektidega, nagu visuaalne brändi kujundus, logo kujundus või näiteks blogi või Instagrami välimuse planeerimine.

Kui sa oled vähegi ettevõtluses kätt proovimas, kas otseselt toodet või teenust tootes ja müües või kellegi teise toodangut edastades, siis on see raamat sinu jaoks asendamatu.

Alustades tootearendusega ja lõpetades veebilehe kujundamisega – iga sinu sammuke oma ettevõtte kasvatamise suunas nõuab muuhulgas korralikku visuaalset läbimõeldust.

Mis on visuaalid ettevõtluses?
Kogu illustratiivne kuvand, mida sa ümber oma ettevõtte ja selle poolt pakutava lood: kuju, vorm ja värvus su tootel, pakenditel, trükistel, veebilehel, sotsiaalmeedias, tööruumidel, müügiruumidel. Fotograafia, värvipalett, kirjatüüpide valik, logo, isegi pakkematerjalide tekstuur.

Kuidas need inimesi mõjutavad?
Sinu ülesandeks on inimese tähelepanu haaramine murdsekundite jooksul. Selle ajaga ei jõuta läbi tekste ega leita üles hinnalipikut. Seega on su toote välismus või pakend, veebilehe välimus või müügileti olemus see, mis selle tähelepanu püüdma peab. Ja siin tulevad mängu värvid, tonaalsused, kujundid ja ülejäänud, mis siin nimekirja on pandud:

Sisu:

Sinu ettevõtte sõnum. Siin õpid sa omaenda ettevõtet ja selle eesmärke peensusteni tundma. Vastates reale küsimustele, sukeldud sügavuti oma ettevõtte hingeellu ja mõistad, mida sa sellest oma turunduses avaldama peaksid.

Kes on su klient? Saad teada, kes on sinu parim klient ning avad omale tee tema tähelepanu keskpunkti.

Visuaalide mõju neli teooriat. Nüüd jõuame teema tuumani. Need on teooriad, mis aitavad sul oma ettevõtte visuaalse poole suhtes selgusele jõuda, kuid ka teiste tegevust analüüsida. Kuidas õiget värvide tonaalsust kasutades luua oma ettevõttele/tootele kuvand, mis su sõnumit parimal võimalikul moel peegeldab? Igas teoorias vaatame üle, millised aspektid tuleb sul läbi mõelda: värvide tonaalsuses, kujundid, tekstuurid, kirjafondid, kõnestiil, fotostiil, kujundusstiil ning raamatu ülejäänud osas räägime kõik need aspektid eraldi lahti.

Kujundid. Mõistad siin selgelt, millised kujundid sobivad just sinu ettevõtte visuaalidesse ja miks.

Illustratsioonid. Kas ja kuidas valida illustratsioone, mis su tegevuse massist esile tõstaks?

Kirjatüübid. Piiritu väärtusega teadmised sulle, kes muuhulgas oma veebilehte ja/või trükiste kaudu end edukalt turundada soovib.

Mustrid. Millised mustrid edastavad sinu ettevõtte ja/või toote olemust ja sõnumit kõige efektiivsemalt?

Fotod. Vali oma tegevuse peegeldamiseks fotostiil, mis su ideaalklienti kõnetab, haarab, veenab!

Värvipaleti koostamine. Millised värvid peaksid sa välja valima ja kuidas seda teha? Selgitan lahti erinevate värvide olemused ning annan samm-sammult juhendi, kuidas sa oma paleti kokku saad panna.

Värvide, mustrite, kujundite, fontide ja fotode kasutus. Kus sa välja valitud visuaale kasutada saad ja peaksid?

See raamat räägib sulle, kuidas sa saad õige visuaalide valikuga mõjuda inimeste alateadvusele harmoonilise ja sihtgrupi jaoks atraktiivsena. Kuidas esitleda oma ettevõtet, kui mänguline ja avatud ning sõbralik? Kuidas tõmmata ligi mudilaste vanemaid või hoopis suuri inimgruppe?

-Kuidas aga turundada oma toodet pruutpaaridele? Aga ainult pruutidele?

-Kuidas mõjuda parima valikuna inimeste jaoks, kes otsivad puhast, looduslikku toodet?

-Millised visuaalid panevad su ettevõtte särama, kui eksklusiivse ja kalli teenuse pakkuja, samal ajal just sobivat sihtgruppi ligi tõmmates?

Raamat sisaldab ohtralt näiteid reaalsete ettevõtete näol.

Boonuseks võid lugeda selle, et siin toodud teooria on kasutatav ka paljudes teiste aspektides su elus – sinu riietuses, kodus, aias ning loomulikult su ettevõtte töökeskkonnas, vormiriietuses ja müügiruumides.

See raamat sündis ühtaegu täiesti planeeritult kui ka täiesti spontaanselt: olin lubanud koostada ühe ülevaatliku kogumiku, mis toob välja peamised nõuanded värvipsühholoogia kohta ettevõtluses.  Kuid mida aeg edasi, seda rohkem soovisin ma kõiki nõuandeid lähemalt lahti selgitada.

Seega sai loodud üks konkreetne ja ülevaatlik raamat, mis räägib lahti salamaailma, mis on koguaeg me silme ees, kuid mida tavainimene näha ei pruugi osata.