Stiil ja kujundus on veebileht, mis pakub stiliseerimis- ja kujundamisalast inspiratsiooni, õppematerjale ja koolitusi loomingulistele inimestele.

Võta appi minu poolt ette valmistatud abivahendid – mis on kõik veebis kiirelt kättesaadavad.

Tööta oma veebilehe stiilseks loomise nimel, kujunda oma brändile kaunis visuaalne identiteet ning loo omale harmooniline portfoolio ja toodete esitlus.

56090320 victoria@stiiljakujundus.ee

Kui sa leiad, et mõni Stiil ja Kujundus kursus võib kasu tuua ka sind ümbritsevatele inimestele, siis tutvusta neile seda kindlasti, vaevatasuks saad sa 50% kursuse maksumusest iga sinu kaudu liitunud õpilase kohta

Kui soovid sellise partnerlusega liituda, registreeru vabas vormis siin: victoria@stiiljakujundus.ee ning saadan sulle automaatse lingi, mille kaudu liitujate maksest pool sinule laekub.

Kuidas selline programm toimib?

Peale sinupoolset registreerumissoovi loon ma sulle spetsiaalse lingi, mis suunab inimesed siinse kursuse ostulehele, kuid lingis leiduv kood teatab mulle, et inimene on suunatud sinu poolt. 

Inimene ei pea kohe ostu sooritama. Link paigaldab inimesele “küpsise”, mis kehtib 30 päeva ja kui ta selle aja jooksul pöördub siinsele lehele tagasi, saad sina tema poolt igale Stiil ja Kujundus lehel leiduvale kursusele kulutatud summast 50% endale.

Sa saad igal ajal vaadata oma kontol leiduvat suunamiste arvu ja teenitud komisjonitasude summasid.

Väljamaksed toimuvad sinu Paypal kontole, kui sul see puudub, siis on sul võimalik seda igal ajal teha, ka pärast programmiga liitumist.

Väljamaksed toimuvad iga kuu esimesel kuupäeval, perioodi 15. kuupäev kuni 15. kuupäev eest. Näiteks 15.juuni kuni 15.juuli teenitud komisjonitasu laekub 1. augustil. 

Komisjonitasu saad sa sama lingi kaudu kõigilt Stiil ja Kujundus kursuste soovituse baasil tekitatud ostudelt.

Programmis osalemiseks ei pea sa ise olema åhelegi kursusele registreerunud, kuid ma soovitan seda siiski teha, et oleksid oma soovitustes täiesti kindel ning oskaksid oma soovitus paremini põhjendada.