Stiil ja kujundus on veebileht, mis pakub stiliseerimis- ja kujundamisalast inspiratsiooni, õppematerjale ja koolitusi loomingulistele inimestele.

Võta appi minu poolt ette valmistatud abivahendid – mis on kõik veebis kiirelt kättesaadavad.

Tööta oma veebilehe stiilseks loomise nimel, kujunda oma brändile kaunis visuaalne identiteet ning loo omale harmooniline portfoolio ja toodete esitlus.

56090320 victoria@stiiljakujundus.ee

Minust pähklikoores

Olen sihikindel ja isepäine, armastan reisida ja keeli õppida - hetkel õpin hispaania- ja korea keeli. Õpin koguaeg! Growth marketing, SEO...Tantsin kizombat ja joonistan ning vaba aja veedan koos oma kallite lastega!

Juhendaja/mentor

Eelkõige pean ma end koolitajaks, kes jumaldab oma tööd. Minu kogemustepagas täiskasvanud erialainimeste koolitamisel on mahukas ning seda nii reaalses koolitusruumis kui veebis.

Rahvusvaheline

Minu taust on väga rahvusvaheline, olen veetnud pikki aastaid Taanis ja Norras õppides ja tööd tehes, samuti elanud Mehhikos ja mujalgi. Valdan mitmeid võõrkeeli ning oma ligipääsu erialastele materjalidele paljudes keeltes. See on boonus, mida rakendan oma töös aktiivselt.

a

Aitan sul esile tõsta Sinu loomingulise stiili ehk su supervõimed

Vaatame koos, kuidas saad edasi liikuda oma brändi või veebilehega, uudiskirjade ja tootefotodega – saab selleks siis täispakett Stiil & Kujundus veebikursuse näol, mahukas e-raamat või liikmelisus kujundusklubis. Valikuid on, investeeringud on seda väärt. Ilu müüb.

Ükskõik, kus maailma servas sa asud, sul on alati võimalik investeerida minu veebipõhistesse stiili ja kujunduse materjalidesse. Selleks vajuta ikoonile.

On sul soov teha koostööd või mõnu muu küsimus, saada mulle kiri, vajutades ikoonile.

Soovid sa tellida end organisatsioonile koolitust, telli ikoonile vajutades selleks vajalikud kirjeldused.

Teretulemast Stiil & Kujundus maailma!

Siinse lehe loomiseks võtsin hoogu kaks aastat. Ning isegi siis alustasin kõigepealt taanikeelse lehega, et siis eestikeelne järgi luua.

Olen muutunud palju oma personaalses brändis ning isegi nimed on saanud korraliku restardi.

Mu nüüdne klientuur on etableerunum ja rahvusvahelisem, samas olen oma tegevuse valdkonda tugevalt kitsendanud.

Minu poolt edastatavad teadmised pärinevad ligi kümne aasta pikkusest praktilisest tööst, alates oma veebipoe pidamisest Eestis ja lõpetades graafilise disaini teenuse pakkujate koolitamisest Taanis.

Minu töökogemus veebiturunduses ja loome-ettevõtjatega on olnud mitmekülgne ja rikastav.

Olen ise end pidevalt täiendkoolitanud, muu hulgas Rootsi parima turunduskooli Hyper Island ning Taani disainikooli VERA- Skole for Kunst og Design abil. Pedagoogikat õppisin Taanis Roskildes.

Tagasiside

Minu koolitused on tegevus, mille üle tunnen kõige enam uhkust!

Mina võtsin Victoria koolitusest osa läbi koostöö Erhvervsrådet organisatsiooni ning kunsti- ja disaini arenduskeskuse. Päev oli väga põnev ja hästi planeeritud, eriti sobivalt sellisele loominguliselt mõtlevale inimesele, nagu mina seda olen. Ma lahkusin koolituselt kollaaziga, mis kinnitas mu senist suunda ning andis samas tunduvalt suurema selguse selle üle, mida edasi teha. Olen teinud palju alateadlikult õigesti, kuid oli väga hea saada tuttavaks teooriatega, samuti läbi praktilise ülesande, mis näitab mulle suunda visuaalsel moel.

Lone Keilberg Lydig
Ehtekunstnik, Keilbergsmykker.dk

"Värvid ja kujundus" on hea koolitus, eriti algajatele. Ja enamgi veel, minu meelest on see "must have" koolitus! See on personaalne, keskkond on hubane ning sul on võimalus kohtuda paljude toredate inimestega. Soovitan väga!

Katré Eesmaa
Brändikujundaja, katreeesmaa.com

"Kickstart oma bränding"koolitusel osalemine avas mu silmad, andes mulle täiesti uutmoodi oskused läheneda värvide kasutamisele ja kombineerimisele. Victoria Silber oskab stiliseerimisest rääkida selgel ja inspireerival moel. Tema koolitusel osalemine lükkas mul endal käima põneva omaenda ettevõtte brändimise protsessi. Ning see andis mulle inspiratsiooni juurde ka mu igapäevases töös graafilise disainerina."

Anna-Marie Møller
Grafisk designer, graphiccare.dk