Stiil ja kujundus on veebileht, mis pakub stiliseerimis- ja kujundamisalast inspiratsiooni, õppematerjale ja koolitusi loomingulistele inimestele.

Võta appi minu poolt ette valmistatud abivahendid – mis on kõik veebis kiirelt kättesaadavad.

Tööta oma veebilehe stiilseks loomise nimel, kujunda oma brändile kaunis visuaalne identiteet ning loo omale harmooniline portfoolio ja toodete esitlus.

56090320 victoria@stiiljakujundus.ee
Koleda veebilehe uus kujundus vol 1 video

Video: Koleda veebilehe uus kujundus vol 1.

Kuidas kujundada kodulehte?

Mul on paanis siinsele veebilehele suur uuenduskuur teha, et leht muutuks kiiremaks ja oleks otstarbekam. Mitte kohe, vaid parajal hetkel, kui on ööpäev läbi aega.

Otsustasin kogu protsessi salvestada, et olla toeks sulle, kes sa pole varem WordPressis kodulehte, blogi cõi e-poodi üles pannud või kardad seda ette võtta.

Tavaliselt on esimeseks sammuks omale domeeni tellimine ja selle majutamine, mul on see tehtud, kuid teen ka selle sammu peatselt läbi, kuna vajan uut domeeni teise projekti jaoks. Siis salvestan ka selle protsessi.

Nüüd aga näitan, kuidas saad sa omale osta ja alla laadida sobiva valmiskujunduse.

Osta oma kujundus vaid tuntud pakkujatelt, nii väldid edasisi võimalikke probleeme ja olematut klienditeenindust. Mina soovitan kahte kauaaegselt toimetanud platvormi: Themify ning Elegant Themes.

Neil mõlemal on palju erinevaid kujundusi: galeriid, blogi, portfooliod, e-poed jne, kuid mõlemal on ka lipulaev-kujundused, mida saab ise mitmekülgselt kohandada.

Tegustesin Elegant Themes kujundusega palju aastaid tagasi, kuid minu seekordseks valikuks langes Themify, see on soodsam ning vastab täielikult mu tagasihoidlikele vajadustele.

Mis veel parem – hetkel on neil ka suur allahindluskampaania, mis kehtib kuni 21. aug 2019.

Vaata, kuidas ma Themify Ultra teema omale ostsin:

Kus ma oma domeene ostan ja majutan?

zone.ee keskkonnas, juba üle kümne aasta.

Kuidas ma teen ekraanivideot?

Snagit abiga, väga lihtne. Siinne video on edasi töötlemata, muidu on selleks hea Adobe Premiere.

POST A COMMENT