Stiil ja kujundus on veebileht, mis pakub stiliseerimis- ja kujundamisalast inspiratsiooni, õppematerjale ja koolitusi loomingulistele inimestele.

Võta appi minu poolt ette valmistatud abivahendid – mis on kõik veebis kiirelt kättesaadavad.

Tööta oma veebilehe stiilseks loomise nimel, kujunda oma brändile kaunis visuaalne identiteet ning loo omale harmooniline portfoolio ja toodete esitlus.

56090320 victoria@stiiljakujundus.ee
Tasuta pildipank Unsplash - - tasuta fotod, illustratsioonid ja videod

11 tasuta fotopanka internetis

11 tasuta fotopanka internetis

Enne pildipangast allalaaditud fotode kasutamist loe lähemalt piltide allika ja selle eelduste kohta. Mõnedel puhkudel või pilte kasutada vaid privaatsete projektide puhul, mõned veebilehed aga annavad litsentsi pilte ka ettevõtluse eesmärkidel kasutada.

Pea kõigil fotodel siinsetel platvormidel on Creative Commons Zero (CC0) litsents, seega võid sa neid kopeerida, jagada, manipuleerida – ja seda ka ettevõtlusalaselt ja ilma autorilt luba küsimata.

Kindlasti ära laadi pilte valimatult alla Google piltide albumitest, sealsed fotod on suurel määral autoriõigustega kaitstud, olenemata sellest, kas sellekohased märked on juures või mitte.

1. Pixabay.com

Pixabay puhul on tegemist pildipangaga, kust leiad kauneid pilte, mida tasuta alla laadida. Registreerumisel pakuvad nad välja, et ostaksid neile ehk ka tassi kohvi. Tee seda kindlasti – toetagem neid, kes toetavad meid!

tasuta fotopank Pixaby - tasuta fotod, illustratsioonid ja videod

Tasuta fotopank Pixaby – tasuta fotod, illustratsioonid ja videod

2. Unsplash.com

Tasuta pildipank- no questions asked 🙂

See on üks kõige populaarsemaid tasuta pildipankasid üldse. Materjali on siin palju! Aga vaata ette, paljud nendest on ka suure hulga veebilehtede poolt kasutusse võetud ja nii näeme korduvalt ühtesid ja samu pilte kõikjal internetis. Vali sina ebatavalisemaid pilte.

3. CreativeMarket.com

See on varakamber, kust leiad fotosid, illustratsioone, graafikat, fonte, mock-up’e…. Need on tasulised ja hinnad on seinast seina, aga suures enamuses soodsad.

Siinse fotopanga võlu? Tegemist on inimeselt inimesele müügiga, mis on tavalisest fotopangast palju personaalsem. Nagu Etsy.com käsitöölistele. Minu lemmik.

4. Picjambo.com

Taas pildipank, mis pakub hulgaliselt tasuta fotosid nii isiklikuks kasutamiseks kui ärilistel eesmärkidel alla laadimiseks, samuti on sul võimalus osta preemium liikmelisus, mis pakub veelgi rohkem fotosid.

5. Splitshire.com

Fotopank tasuta väga kõrge kvaliteediga fotodega, mida saad vabalt kasutada ärilistel eesmärkidel, võimalus on osta ka preemium pakett.

NB: Väga mahukad failid!

6. Gratisography.com

Tasuta pildid – ja kui põnevad veel! Kiiksuga piltide fotopank. Vajutad pildile ja juba hüppab pilt hopsti arvutisse.

7. Wikimedia Commons

Wikimedia pildipank pakub tasuta fotosid, audiot ja videosid.

8. Stocksnap.io

Stocksnap fotopank pakub tasuta fotosid, mida võid kasutada nii isiklikuks tarbeks kui ettevõtlusega seotud tegevustes.

9. Reshot.com

See fotopank tundub olevat hea just sotsiaalmeedia fotode valiku poolest. Maalähedased ja igapäevased pildid, millel puudub igasugune pildipanga maitse.

10. Rawpixel.com 

See pildipank ei ole päris tasuta, kuid on väga soodne, alates 3 dollarit kuu. See sisaldab palju pilte inimestest ning loomingulistest projektidest. Tundub olevat hea diginomaadidele ja teistele, kes kreatiivsust esile soovivad tõsta.

11. Foodiesfeed.com

Tasuta toidufoto pildipank.

Milliseid pilte peaksid Sina kasutama?

Kuidas saad sa luua harmoonilise ja ühtse kuvandi läbi oma veebilehe, sotsiaalmeedia ja brändingu? Seda õpid sa tegema veebikursusel “Stiil ja Kujundus ettevõtluses”, vaid 35 euro eest:

stiil & kujundus ettevõtluses kursus veebis

stiil & kujundus ettevõtluses kursus veebis

POST A COMMENT